+380 (98) 251-71-02
ФОП ДОНЦОВ П.М

Вугільний постфільтр для систем зворотнього осмосу
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пост-фільтр виготовлений з активованого кокосового вугілля. Призначений для очищення води від широкого спектра органічних і неорганічних розчинених домішок (вільного хлору, хлорорганічних сполук, пестицидів, нафтопродуктів, важких металів, інших органічних і неорганічних сполук), усуває неприємний запах води, поліпшує її смак.
Попередньо очищена вода, що проходить цілком через весь фільтруючий елемент, залишаючись в контакті з вугіллям протягом максимального часу, що забезпечує максимальний рівень поглинання забруднень.
Попередньо очищена вода, що проходить цілком через весь фільтруючий елемент, залишаючись в контакті з вугіллям протягом максимального часу, що забезпечує максимальний рівень поглинання забруднень.
| Основні | |
|---|---|
| Призначення комплектуючого | Фільтр зворотного осмосу |
| Тип комплектуючого | Змінний фільтруючий елемент |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип комплектующего | Змінний фільтруючий елемент |
| Швидкість фільтрації | 3.7 літр/хв |
| Максимальна температура води на вході | 30 град. |
| Максимальний тиск на вході | 6 атм |
| Використання | Для холодної води |
- Ціна: 194,30 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: L-GAC
194,30 ₴
Показати оптові ціни+380 (98) 251-71-02
Богданповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0017:00
- Вівторок10:0017:00
- Середа10:0017:00
- Четвер10:0017:00
- Пʼятниця10:0017:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний
